Usługi i pomoc

Wsparcie techniczne i administracja stron WWW

Zajmujemy się też aktualizacją systemu CMS - WordPress oraz Joomla, tak aby zapewnić ciągłość jego działania. Aktualizacja oprogramowania strony www to gwarancja, że Państwa strona będzie właściwie chroniona.

  • szkolenie z obsługi systemu zarządzania treścią – po ukończeniu prac nad stroną internetową oraz jej wdrożeniu oferujemy profesjonalne szkolenie z obsługi systemu zarządzania treścią. Zapoznajemy naszych Klientów ze specyfiką działania witryny, upewniamy się, że posiadają oni umiejętność aktualizowania i wprowadzania zmian w prezentowanych treściach. Dzięki szkoleniu rozumieją system działania witryny i mogą samodzielnie wykonywać niezbędne działania sprawnie i szybko.
  • 24h wsparcie techniczne – zapewniamy pomoc za każdym razem, gdy Państwo tego potrzebujecie. Zadbamy o prawidłowe działanie Państwa serwisu. Znajdziemy źródło problemu w przypadku wystąpienia błędów na witrynie i zajmiemy się jej naprawą. Wdrożymy też niezbędne poprawki mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa strony internetowej. Jeśli strona będzie umieszczona na naszym serwerze i w wyniku jego awarii przestanie działać, przywrócimy ją bez dodatkowych kosztów.
  • zmiana domeny lub serwera – oferujemy nasze wsparcie również w zakresie ewentualnej zmiany domeny lub serwera
  • obsługa i zarządzanie stronami / aktualizacja zawartości witryny – Państwa strona internetowa jest istotną inwestycją w firmę. Warto zadbać o to, aby pozostała atutem a nie stała się jedynie ciężarem administracyjnym. Ustawiczna aktualizacja zawartości strony sprawi, że Państwa firma zachowa wiarygodność i pozostanie atrakcyjna dla odwiedzających. W ramach naszych usług oferujemy Państwu wprowadzanie informacji związanych z działalnością, produktami, aktualnymi promocjami. Wprowadzamy banery, zdjęcia czy teksty oraz usuwamy je ze strony, gdy nie są już aktualne.
obsługa i zarządzanie stronami

Stałe wsparcie techniczne

Skuteczna strona internetowa ewoluuje, dostosowuje się do zmieniających się trendów i potrzeb Klienta. Bez względu na to, czy posiadacie Państwo prostą wizytówkę w sieci czy skomplikowaną stronę internetową, obejmującą system CMS, bloga czy newsletter, zapewnimy Państwu pomoc w każdej kwestii. Firma Estinet pomoże Państwu w pełni wykorzystać potencjał strony internetowej. Zapewnimy wsparcie w podejmowaniu decyzji dotyczących jej efektywności i obecności w internecie zarówno w chwili obecnej, jak i w przyszłości. Razem jesteśmy w stanie zbudować, rozwinąć i zrealizować wyznaczone cele związane z Państwa działalnością w sieci.

Agencja Interaktywna Estinet - Warszawa

Pozycjonowanie stron www Warszawa, audyty SEO stron www, obsługa stron www


ESTINET

ul. Jana Kazimierza 64/187
01-248 Warszawa


tel. 505 427 506
kontakt@estinet.pl